Nábytek na zahradu z teakového dřeva
Kompletní designová sestava zahradního dřevěného nábytku z teaku. Nepoškozená, zcela nová. Materiál tvrdý a vysoce odolný teak. Rozměr stolu 150/200 x 100 x 75 cm (d x š x v) a 6ks stabilních židlí. V nabídce na www.e-texim.cz V případě zájmu o koupi nebo dalších dotazů mi prosím volejte na uvedené telefonní číslo.
Inzerce z 17.05.2023, Nabídka. Inzerát již není aktivní
Zahradní Nábytek | E-mail: texim.reklama(at)seznam.cz | Tel.: 602438740 | Lokalita: Královéhradecký kraj | Cena: 28 990,- Kč
Typ | Lokalita | Název | Cena |
- Dětský pokoj
- Jídelní stoly
- Kuchyně
- Kancelářský nábytek
- Koupelny
- Konferenční stolky
- Křesla, sedací soupravy
- Ložnice
- Obývací stěny
- Pracovní stoly
- Postele
- Předsíně - botníky, věšáky
- Rustikální nábytek
- Ratanový nábytek
- Skříně
- Starožitný nábytek
- Nábytek ze skla
- Nábytek z masivu
- Vestavěný nábytek
- Zahradní nábytek
- Židle
- Ostatní nábytek
Tel: 737658348, E-mail: info(at)inzerce-aukce.cz